Kamil Syprzak, piłkarz ręczny reprezentacji Polski i klubu FC Barcelona apeluje o pomoc dla 27-letniej Kasi Koniecznej. Potrzebne są pieniądze na jej leczenie. Sam przyłączył się do akcji wystawiając na aukcji koszulkę z autografem Leo Messiego.

Na swoim facebooku Kamil Syprzak apeluje o pomoc w zbiórce pieniędzy dla chorej na raka, 27-letniej Kasi Koniecznej."Koleżanka mojej żony walczy z rakiem. Jest młodą kobietą, matką, a przez większość życia trenowała gimnastykę. Dlatego jako sportowiec, a sportowa rodzina trzyma się zawsze razem, chce jej pomóc." - napisał Syprzak na swoim facebooku. W ten sposób chce zachęcić jak najwięcej osób do przyłączenia się do licytacji.

Na charytatywnej aukcji możecie kupić dwie koszulki. Pierwsza to oryginalna koszulka FC Barcelony, którą została własnoręcznie podpisana przez najlepszego piłkarza na świecie. Druga to koszulka z podpisami piłkarzy ręcznych FC Barcelony.

Pomoc dla Kasi

Kasia Konieczna, jest 27-letnią kobietą, która walczy ze złośliwym rakiem szyjki macicy. Jej walka z chorobą zaczęła się wiosną, gdy po rutynowych badaniach okazało się, że ma raka. We wrześniu Kasia przeszła operację usunięcia guza, jednak okazało się, że choroba powróciła. Pojawił się nowy guz z licznymi przerzutami.

- Ze względu na rozmiar i położenie nowotworu nie mogę być poddana standardowej terapii. Ostatnim rozwiązaniem jest leczenie poza granicami kraju. Niestety wiąże się ono z bardzo wysokimi kosztami, których nie jestem w stanie sama pokryć - piszę o sobie Kasia Konieczna.

Dlatego Kasia prosi innych o pomoc z zbiórce pieniędzy na leczenie.

Możecie również bezpośrednio wpłacać darowizny na leczenie Kasi na konto Fundacji TVS: 02 1020 2313 0000 3402 0381 9422 z dopiskiem: “Katarzyna Konieczna - wsparcie leczenia”.


Zobaczcie też: Mercedes 300d. Możesz kupić auto, którym jeździł Gomułka [ZDJĘCIA, WIDEO]


Charytatywnie

Komentarze (3)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

***** (gość)

Ha ha !!!! Przecież to mój numer konta. Wpłacajcie .. Jeśli chcecie porozmawiać, to dzwońcie na mój prywatny numer 0 700 .............