Oliwia urodziła się w maju 2011 roku. Tuż po urodzeniu wykryto u niej zespół Downa dodatkowo niedoczynność tarczycy, wysoki odczyn białaczki, ubytki międzyprzedsionkowe w sercu, wiotkość mięśni oraz wadę nerek. Każdy oddany 1%, SMS lub darowizna pomoże Oliwii w osiągnięciu maksymalnych możliwości fizycznych i umysłowych dzięki intensywnej rehabilitacji oraz pomocy specjalistów.

Pomoc dla OliwkiNiema słów aby opisać uczucie jakie towarzyszy rodzicom kiedy dowiadują się że ich upragnione dziecko urodziło się niepełnosprawne. Niema takiej kwoty pieniędzy jaka mogła by zrekompensować ten ból i łzy.
- Tak jak każda kobieta, pragnęłam zdrowego dziecka, zadając sobie pytanie „ dlaczego ja” i wiecie co?, znalazłam odpowiedz, która brzmi: „a dlaczego nie ja!”. Oliwia jest wdzięcznym dzieckiem pełnym radości i uśmiechu, potrafi 50 razy dziennie powiedzieć ”kocham” a to najwspanialsza nagroda. Bycie mamą to wspaniały dar, który nie jest dany każdej kobiecie. Jeśli zdarza się dziecko wyjątkowe które rodzi się raz na 500 urodzeń to znaczy że ja też jestem wyjątkowa. - piszę mama chorej dziewczynki.

Oliwia urodziła się z zespołem Downa, ubytkami w serduszku, niedoczynnością tarczycy oraz wadą nerek. Potrzebuje stałej opieki, bez której przestanie się rozwijać. Należy do grupy najwyższego ryzyka nowotworowego. Chociaż pięknie wygląda w sukieneczkach, potrzebuje pomocy specjalistów. Endokrynolog, hematolog, nefrolog, te nazwy towarzyszą nam od dawna a kiedyś nie miałam pojęcia co oznaczają. Życie pisze własne scenariusze. Idzie wiosna, Pomóż Oliwii cieszyć się nią na 100 %. Rodzice Oliwii zbierają pieniądze na leczenie i rehabilitację swojej córki.
- Czy Oliwia zasługuje na wsparcie , zdecydujcie sami z pewnością zasługuje na miłość, czas i zrozumienie, a w tej dziedzinie mi nie pomożesz. Jeśli w tej chwili myślisz: „pewnie ktoś inny jej pomoże” to z pewnością tak nie będzie. Ja proszę o pomoc właśnie Ciebie. Dla mnie to nie „tylko dziecko z Downem” a dla Ciebie? - apeluje mama chorego dziecka.

Pomóc można przekazując 1 procent podatku lub darowiznę FUNDACJI AVALON, której jest podopieczną. KRS: 0000270809, numer konta 62 1600 1286 0003 0031 8642 6001 z dopiskiem Chwesiuk, 4773.

Możecie też wysłać charytatywnego SMS-a na numer 75 165 o treści POMOC 4773. Opłata 6,15 zł brutto.

Pomoc charytatywna

Komentarze (1)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Kamila (gość)

Dorzucę również coś od siebie dla Oliwki. Sprawdźcie książkę "Zatrzymać dzień" - tam wiele wskazówek jak wygrać z chorobą oraz jak zadziałać,aby internet pomógł nam uzbierać pieniążki.