Kolejna strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich. Jeśli chcesz do niej dotrzeć, wybierz niżej odpowiedni przycisk!

Ciarko pokonało na wyjeździe Aksam 3:1

Robert Orzechowski
Ciarko PBS Bank KH Sanok - Aksam Unia Oświęcim 3:1
Ciarko PBS Bank KH Sanok - Aksam Unia Oświęcim 3:1 arch. Polskapresse / zdj. ilustracyjne
Ekstraliga hokejowa. Ciarko PBS Bank KH Sanok - Aksam Unia Oświęcim 3:1 (1:0, 1:0, 1:1).

Bramki: 1:0 Rafał Dutka (13), 2:0 Marek Strzyżowski (31), 3:0 Marek Strzyżowski (51), 3:1 Mateusz Adamus (54).

Kary: Ciarko - 64 minuty, w tym 25 dla Roberta Kosteckiego za kopnięcie przeciwnika i 25 dla Petra Sinagla za niebezpieczny atak na rywala; Aksam - 36 minut. Widzów 1 600.