2 z 9
Przesuń zdjęcie palcem
MANAGER KARCZMY...
fot. Fot. PKL Solina.

Jest praca w Polskich Kolejach Linowych w Solinie [OFERTY]

MANAGER KARCZMY
Miejsce pracy: Solina
Opis stanowiska:
• Organizacja pracy w karczmie i przyległych punktach gastronomicznych,
• Nadzór nad funkcjonowaniem punktów gastronomicznych (górna stacja),
• Kontrola zamówień i kosztów, inwentaryzacje,
• Kontakty i negocjacje z dostawcami,
• Nadzór nad jakością wydawanych dań,
• Kontrola beverage cost,
• Zapewnienie najwyższej jakości obsługi gości,
• Kompleksowe zarządzanie zespołem min. 15 osób,
• Tworzenie i planowanie grafików, kontrola czasu pracy,
• Proponowanie i wdrażanie nowych rozwiązań, raportowanie,
• Utrzymanie standardów Firmy i dbanie o pozytywny wizerunek Grupy Kapitałowej.
Wymagania:
• Minimalny staż pracy w gastronomii - 10 lat, minimalny staż podobnym stanowisku- 4 lata,
• Znajomość zagadnień gastronomicznych,
• Zorientowanie na realizację celów sprzedażowych;
• Komunikatywna znajomość języka angielskiego,
• Umiejętność wyznaczania priorytetów i bardzo dobra organizacja pracy własnej i zespołu,
• Umiejętność przeprowadzania rekrutacji i szkoleń stanowiskowych w gastronomii,
• Proaktywne podejście do powierzanych zadań,
• Wysoka kultura osobista,
• Komunikatywność i wysokie umiejętności interpersonalne
• Umiejętność pracy pod presją czasu,
• Dyspozycyjność i zaangażowanie,
• Umiejętność prowadzenia samochodu – prawo jazdy kat. B,
• Praktyczna umiejętność obsługi komputera w zakresie pakietu MS Office (World, Excel);
• Mile widziana znajomość systemów operacyjnych w obszarze gastronomii: LSI, POS.
Oferujemy:
• Zatrudnienie: kontrakt B2B lub umowa o pracę,
• Możliwość zdobywania doświadczenia w rozwijającej się firmie,
• Ciekawą pracę w pełnym pasji zespole,
• Atrakcyjne wynagrodzenie,
• Karty pracownicze uprawniające do zniżek w ośrodkach PKL.
Osoby zainteresowane rekrutacją i pracą w PKL Solina prosimy o przesłanie aplikacji zawierającej CV
na adres e-mail: [email protected] z dopiskiem „MANAGER KARCZMY”.