4 z 9
Przesuń zdjęcie palcem
Miejsce pracy: Sanok

Zakres obowiązków: przyjmuje do...
fot. pixabay.com

Najnowsze oferty pracy w powiecie sanockim. Zobaczcie, kogo szukają pracodawcy [LISTA]

MAGAZYNIER Sanok

Miejsce pracy: Sanok Zakres obowiązków: przyjmuje do magazynu, zapewnia odpowiednie warunki przechowywania i wydaje środki i materiały, prowadząc odpowiednią dokumentację; bierze udział w inwentaryzacjach i odpowiada materialnie za powierzone mu mienie. Rodzaj umowy: umowa o pracę na czas określony Data zakończenia pracy: 01.09.2021 r. Wynagrodzenie brutto: od 2 800 do 3 200 PLN Umiejętności i uprawnienia: operator wózków jezdniowych Inne wymagania: doświadczenie na magazynie i uprawnienia na wózek jezdniowy z UDT