Waldemar Mazgaj
Gracze Ciarko STS-u Sanok nie potrafili wykorzystać żadnej z siedmiu przewag i gładko 0:5 przegrał z GKS-em Katowice na swoim lodowisku w piątkowym meczu Polskiej Hokej Ligi.

Ciarko STS Sanok - GKS Katowice 0:5 (0:1, 0:2, 0:2)

0:1 Michalski 4 minuta (asysta: Wanat), 0:2 Stoklasa 16 (Łopuski i Zieliński), 0:3 Fraszko 29 (Pasiut i Krężołek), 0:4 Krężołek 56 (Pasiut i Andersons), 0:5 Kruczek 58 (Rohtla i Nahunko).

Ciarko STS: Spěšný - Olearczyk, Rąpała; Strzyżowski, Witan, Bukowski - Kamienieu, Piippo; Elo, Viikilä, Sihvonen - Demkowicz, Skokan; Bielec, Wilusz, Biały (2) - Florczak, Glazer; Dobosz, Ginda, Filipek. Trener: Marek Ziętara.

GKS: Šimboch – Franssila, Paszek (4); Stoklasa, Rohtla (2), Łopuski – Andersons, Zieliński; Michalski, Starzyński, Wanat – Kruczek, Wajda; Fraszko, Pasiut (4), Krężołek – Mularczyk, Skrodziuk (2), Nahunko, Adamus. Trener: Piotr Sarnik.

Sędziowali: Długi i Niżnik (). Kary: 2 - 14 minut. Strzały: 28-21. Mecz bez udziału publiczności.