MKTG NaM - pasek na kartach artykułów

Projekt "Moje zmiany moim sukcesem"

Agnieszka Frączek
Od 1 czerwca trwa czwarta rekrutacja do projektu „Moje zmiany moim sukcesem”. Jest on realizowany przez Miasto Sanok od 1 kwietnia 2010. Środki na jego realizację pochodzą z Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki, współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego i budżetu państwa.

Obecnie kończy się trzecia edycja projektu. Do tej pory skorzystało z niego już 274 osoby. W chwili obecnej w kursach zawodowych bierze udział 39 uczestników.

Projekt „Moje zmiany moim sukcesem” ma na celu aktywizację zawodową i społeczną osób zagrożonych wykluczeniem społecznym z powodu uzależnienia od alkoholu oraz osób z ich otoczenia. Warunkiem udziału w projekcie jest zamieszkanie na terenie powiatu sanockiego, tj. w Sanoku lub na obszarze gmin: Bukowsko, Komańcza, Sanok, Tyrawa Wołoska, Zarszyn, Besko i Zagórz.

Celem prowadzonych zajęć jest zwiększenie motywacji uczestników do walki z nałogiem i bezradnością, pokazanie sposobów radzenia sobie z problemami bez sięgania po alkohol, poprzez psychoedukację i indywidualne spotkania z psychologiem oraz terapeutami. Ważnym elementem projektu jest podnoszenie kwalifikacji zawodowych uczestników, jak również dostosowanie ich potrzeb do lokalnego rynku pracy. W ramach projektu uczestnicy korzystają także z doradztwa zawodowego, aktywizacji zawodowej a także porad prawnych.

Więcej informacji o projekcie, można uzyskać w Biurze Projektu, zlokalizowanym w Punkcie Informacyjno-Konsultacyjnym ds. Problemów Alkoholowych w Sanoku, ul. Sobieskiego 1
(I piętro, p.104) lub pod numerem telefonu 13 46 41 744.

Zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 – 20.00.

Biuro Projektu:
Punk Informacyjno-Konsultacyjny
ds. Problemów Alkoholowych (PIK)
38-500 Sanok, ul. Jana III Sobieskiego 1
I piętro pokój 104
tel. 13 46 417 44

Udział w projekcie jest bezpłatny.

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Strefa Biznesu: Inflacja będzie rosnąć, nawet do 6 proc.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera

Materiał oryginalny: Projekt "Moje zmiany moim sukcesem" - Sanok Nasze Miasto

Wróć na sanok.naszemiasto.pl Nasze Miasto